Przedsiębiorstwa

Dzięki gruntownej wiedzy merytorycznej z powodzeniem pomagamy w pozyskaniu dofinansowania z projektów unijnych na zakup sprzętów do wyposażenia hal produkcyjnych, warsztatów samochodowych, mechanicznych.

Zajmujemy się projektowaniem doposażenia w wielu branżach. Doradzamy w doborze wszystkich elementów wyposażenia począwszy od maszyn, narzędzi, urządzeń diagnostycznych i pomiarowych, elementów demonstracyjnych poprzez elektronikę i meble, aż po audiowizualne systemy prezentacji. Przed procesem twórczym dokładnie poznajemy potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, dzięki czemu sugerowane rozwiązania idealnie je zaspakajają. W doradztwie sprzętowym uwagę skupiamy na optymalizacji. Sugerujemy produkty wydajne, oszczędne, wzajemnie się uzupełniające, przystosowane do rozbudowy bazy sprzętowej w przyszłości.

Powierzone nam realizacje dostaw wykonujemy kompleksowo. Dostarczamy kompletne warsztaty i pracownie, wykonujemy montaż sprzętów oraz szkolimy personel z obsługi. Prowadzimy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny sprzętu.

OTORIA – zaufaj nam, a wyposażymy Cię zawodowo!