Jednostki publiczne

Dzięki gruntownej wiedzy merytorycznej z powodzeniem pomagamy w pozyskaniu dofinansowania z projektów unijnych na zakup sprzętów zarówno dla instytucji administracji państwowych jak urzędy miast, gmin, starostwa a także dla szkolnictwa - począwszy od przedszkoli, przez szkoły średnie i zawodowe a na uczelniach wyższych kończąc. Zajmujemy się przygotowywaniem wniosków oraz opracowywaniem specyfikacji technicznych.

Projektujemy doposażenie w wielu branżach. Doradzamy w doborze wszystkich elementów wyposażenia począwszy od maszyn, narzędzi, urządzeń diagnostycznych i pomiarowych, elementów demonstracyjnych poprzez elektronikę i meble, aż po audiowizualne systemy prezentacji. Przed procesem twórczym dokładnie poznajemy potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, dzięki czemu sugerowane rozwiązania idealnie je zaspakajają. W doradztwie sprzętowym uwagę skupiamy na optymalizacji. Sugerujemy produkty wydajne, oszczędne, wzajemnie się uzupełniające, przystosowane do rozbudowy bazy sprzętowej w przyszłości.

Regularnie występujemy jako Wykonawca w Zamówieniach Publicznych. Nasze realizacje cechuje otwarte podejście do Klienta. Zawsze przed dostawami uzgadniamy ich szczegóły z użytkownikiem końcowym. Dużą wagę przywiązujemy do wszelkich formalności, które są tak ważne przy rozliczaniu projektów unijnych. Przygotowujemy pełną dokumentację niezbędną do sprawnego przeprowadzenia odbiorów. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów przez cały czas związania umową, a nawet po jej wygaśnięciu. Służymy radą i pomocą.

OTORIA – zaufaj nam, a wyposażymy Cię zawodowo!